Ekipa Rozpruwacza

Szefowa Rozpruwacza

Róża Gontarz

Założycielka

Właścicielka Rozpruwacza z ogromnym doświadczeniem! Szyje od ponad 15 lat, a jej kreatywność nie zna granic. Uwielbia zarażać miłością do szycia i drugiego obiegu.

Karolina Gużda

Instruktorka

Instruktorka kursów dla szyjących! Z nią każdy projekt staje się łatwiejszy, ale i dopieszczony w każdym detalu. Na co dzień tworzy swoją markę "Szycie Wieczne".

Kamila Jantos

Instruktorka

Spotkasz ją na czwartkach z szyciem. Z wykształcenia Kamila jest architektką i krawcową. Uwielbia konstrukcję ubrań z tkanin i przerabianie rzeczy z lumpeksu.

Aleksandra Wilk

Instruktorka

To mistrzyni warsztatów dla dzieci! Jej zajęcia to czysta magia. Kreatywność instruktorki ma swoje korzenie w ukończonej na wrocławskim ASP scenografii.

Joanna Chudzicka

Instruktorka

To dyplomowana kaletniczka, która na naszych zajęciach rozwiewa tajniki szycia akcesoriów. Asia tworzy też swoja markę EL CLAVEL, w której szyje skórzane akcesoria.

Monika Bartnik

Obsługa klienta

Nasza "wszechogarniaczka" - to właśnie ona odpowiada na Wasze wiadomości i zapisy. Monika jest wirtualną asystentką i działa pod marką Twoja Sekretarka .

Dołącz do nas

Masz pasję związanem jakkolwiek z tekstyliami i rękodziełem?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarte na organizowanie z nami cyklicznych zajęć w naszej ekipie, autorskich warsztatów czy jednorazowych wydarzeń w jednej z naszych sal.