Szyjemy z wykrojów - spodnie, sukienki i inne

Czas: 16 godzin

Poziom: dla znających podstawy

Koszt: 880 zł

Kurs dla znających podstawy szycia, które chcą zrealizować swój projekt pod okiem krawcowej. Pełny opis, dokumenty do wglądu i rezerwacja miejsc poniżej.
szycia dla zaawansowanych Wrocław rozpruwacz róża

Zajęcia idealne dla absolwentów naszego kompleksowego kursu kroju i szycia (minimum Moduł 1 i 2). Zapraszamy też osoby, które szyją już na maszynie proste ubrania. Liczymy na Waszą samodzielną pracę, abyście ze wspólnych spotkań wycisnęli jak najwięcej!

  1. Wybierasz dowolną formę ubrania z magazynu z wykrojami – istotny jest stopień trudności: wybieramy maksymalnie do trzech kropek. Przy niepewności zachęcamy do przesyłania nam inspiracji.
  2. Razem z nami uczysz się kopiować wykrój i dopasowywać go do sylwetki.
  3. Zszywam swoje cudo od początku do końca!
  4. Od Ciebie i Twojej pracy w domu zależy ile rzeczy z nami uszyjesz!
 1. praca z wykrojami, czyli jak czytać magazyny typu Burda, Diana, Szycie, itd..

 2. Jak zdejmować miarę i kontrolować pomiary na wykroju.

 3. Modyfikowanie szablonu pod swoją sylwetkę na bazie wykonanego prototypu (dopasowywanie, przenoszenie zaszewek, modyfikacje szwów, itd.

 4. Przenoszenie szablonu na materiał i umiejętnie go skroić,

 5. Szycie trudniejszych elementów garderoby, np. odszycie dekoltu z zamkiem krytym, kieszeń z patkami na zamek, rozporek w spodniach, rozcięcie z wszytą podszewką, itd.
  – wykańczanie odzieży.

 1. Tkaninę do wykonania wersji próbnej – materiał właściwy przynosi uczestnik po pierwszych zajęciach po konsultacji z instruktorką.
 2. Kameralne grupy – maksymalnie do 6 osób.
 3. W pełni wyposażoną pracownia z ogromną ilością fajnych maszyn i z wygodnym stołem krojczym.
 4. Uśmiech prowadzącej w trudnych chwilach prucia.
 5. Coś słodkiego i pokrzepiające ducha ciepłe napoje.

Na tych zajęciach możesz spotkać się z:

 1. Karoliną Gużdą
 2. Agnieszką Żelasko
 1. Minimalna ilość uczestników: 3, a maksymalna 5 (pracownia przy Jagiellończyka) lub 6 (pracownia przy Pobożnego).
 2. Wpłata zaliczki w wysokości 25% jest wymogiem i wynika z kameralności naszych grup.
 3. Brak wpłaty sprawi, że system automatycznie anuluje taką rezerwację w ciągu 24 godzin.
 4. Pozostałą kwotę można zapłacić na miejscu gotówką lub kartą w pierwszy dzień zajęć, płatnością online przez naszą stronę lub bezpośrednio na konto bankowe. Dane do przelewu: ROZPRUWACZ Róża Gontarz, nr konta: Bank ING 22 1050 1575 1000 0097 4517 1570.
 5. Rezygnacja z zajęć ze zwrotem zaliczki możliwa jest na 7 dni roboczych przed startem zajęć. Po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna.
 6. Zmiana terminu realizacji zajęć jest możliwa na 3 dni robocze przed ich startem.
 7. Nieobecność na jednym z kilku spotkań danego kursu możesz odrobić w innej grupie na trzy miesiące po zakończeniu pracy grupy. Termin odrobienia uzależniony jest od dostępności miejsc w grupach.
 8. Jeśli chcesz zrealizować bon otrzymany na nasze zajęcia, możesz go zrealizować na dwa sposoby. Bony zakupione przez stronę mają unikatowe kody, które na etapie finalizacji zamówienia można wpisać w odpowiednią rubrykę i system oznacza rezerwację jako opłaconą. Bony zakupione w naszej pracowni również mają kod, który prosimy wpisać w uwagach do rezerwacji bez wpłaty zaliczki. Manualnie oznaczymy ją jako opłaconą.

Zapoznaj się proszę z poniższymi dokumentami. Wpłacenie zaliczki na poczet zajęć jest równoznaczne z ich akceptacją.

 1. Regulamin kursów i warsztatów
 2. Umowa uczestnictwa w zajęciach

 

Po naszych zajęciach polecamy przede wszystkim poćwiczenie umiejętności samodzielnie w domu. Jeśli chcesz dalej szlifować z nami swoje umiejętności to po tych zajęciach zapraszamy na:.

 1. Szyciowe czwartki: to spotkania, gdzie płacisz za tyle czasu, ile spędzisz instruktorką.
 2. Kurs szycia akcesoriów – to warsztaty z dyplomowaną kaletniczką, na którym uszyjesz torbę shop perkę, nerkę, kosmetyczkę i plecak.
 3. Kurs konstrukcji, kroju i szycia dla szyjących.
Opinie o zajęciach:

Gorąco polecam kursy szycia u Róży. Można przyjść kompletnie zielonym i krok po kroku okiełznać nie tylko maszynę do szycia ale także uciekające spod nożyc materiały. Każdy znajdzie coś dla siebie od krótkich warsztatów po dłuższe kursy. Miejsce z niesamowitym klimatem tworzonym przez Prowadzące zajęcia.

Patryk Kubsik Opinia z Google Maps

Wspaniałe lekcje z wykwalifikowaną kadrą. Polecam wszystkim "zaczynającym i rozwijającym się". Niemożliwe staje się możliwe 😁 Buziaki dla Wszystkich

Ewelina Wagner Opinia z Facebooka
Wybierz najlepszy dla Ciebie termin: