Masz pytania? Odpowiadamy!

W naszej ofercie mamy zajęcia dla dorosłych i dzieci. Realizujemy zajęcia krótkie w formie jednodniowych lub weekendowych warsztatów, jak i dłuższe kursy cykliczne na rożnym poziomie zaawansowania.

W zależności od wybranego poziomu zajęć zdobyte umiejętności mogą się różnic. Zaczynamy od nauki obsługi maszyny pokazując uczestnikom wszystkie techniczne niuanse wokół niej. Dalej przechodzimy w poznanie podstaw materiałoznawstwa, kroju i szycia akcesoriów oraz
ubrań z różnych materiałów. Jako uczestnik sam_a wybierasz poziom zaawansowania przez wybór odpowiednich zajęć, w czym zawsze chętnie pomożemy.
Zajęcia, które nie wymagają żadnego doświadczenia w szyciu w naszej ofercie to Warsztaty nauki maszyny i Kompleksowy kurs kroju i szyci - Moduł 1. Niektóre z tematycznych warsztatów również są dostępne dla osób nieznających podstaw. Najczęściej dotyczy to warsztatów związanych z Wielkanocą, Bożym Narodzeniem i innymi okazjami do
wspólnego świętowania.:) Zajęcia dla dzieci, które nie wymagają doświadczenia to Warsztaty obsługi maszyny dla dzieci, Szyciowe Półkolonie i grupy początkujące naszych semestralnych zajęć dla dzieci, Prujek.

Ta kwestia zależy od wybranego kursu. Wszystkie zajęcia dla początkujących mają w cenie wszelkie potrzebne materiały. Zajęcia dla osób mających podstawy wymagają czasami zakupu materiału, ale ta informacja zawsze pojawia się w opisie konkretnego kursu, a nasze instruktorki z chęcią pomogą z wyborem odpowiedniej tkaniny lub dzianiny.

Koszt naszych zajęć zaczyna się od 190 zl za Warsztaty obsługi maszyny. Wszystkie nasze zajęcia wymagają rezerwacji z wpłatą zaliczki na poczet zajęć. Przy krótkich warsztatach jest to 100% wartości zajęć, a przy długich kursach 25% całości ceny. Pozostałą kwotę prosimy wpłacić na nasze konto firmowe przed rozpoczęciem kursu na konto bankowe: ROZPRUWACZ Róża Gontarz, nr konta: Bank ING 22 1050 1575 1000 0097 4517 1570. Na miejscu mamy możliwość płatności za nasze produkty dostępne na miejscu do zakupy gotówką, blikiem i kartą.

Tak, każde nasze zajęcia kończymy wręczeniem certyfikatów ukończenia zajęć. Na życzenie wystawiamy też zaświadczenie o zrealizowaniu u nas zajęć w celu przedłożenia w Urzędzie Pracy lub u pracodawcy.

Większość naszych zajęć odbywa się w z góry ustalonych terminach i wymagają rezerwacji z wyprzedzeniem. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych klientek_ów stworzyłyśmy Czwartkowe warsztaty przeróbek i realizacji własnych projektów. W każdy czwartek, w pracowni na Jegiellończyka 2, nasza instruktorka Kamila dyżuruje w godz. 17-21 i można do niej wpaść na dowolną ilość godzin. W tym czasie wspólnie realizujecie projekt, Ty płacisz tylko za wykorzystany czas. Koszt to 40 zł za godzinę zegarową. Na te zajęcia również obowiązują zapisy, ale rezerwację można kliknąć nawet na godzinę przed ich rozpoczęciem i po prostu wpaść na wspólne szycie!

Tak, większość naszych zajęć związanych z szyciem są ograniczone przez ilość dostępnych stanowisk z maszynami do szycia. Wychodzimy z założenia, że każd_a uczestniczk_a ma mieć do dyspozycji własne stanowisko właśnie. Zazwyczaj więc są to grupy maksymalnie 6-
osobowe. Warsztaty handmade, które nie wymagają szycia na maszynie realizujemy w grupach od 5 do 10 osób w zależności od tematu.
W naszych pracowniach mamy trzy sale dostępne do pracy, realizujemy więc zajęcia w trybie dziennym i wieczornym w tygodniu, jak i w weekendy. Jednorazowe spotkanie to zazwyczaj 4 godziny. W weekendy organizujemy dłuższe spotkania, które mogą trwać 8 godzin, ale do tego czasu doliczamy wtedy 30 minut na przerwę obiadową. Nasze pracownie są wyposażone w lodówki i mikrofalówki oraz wszystko, co potrzebne.:)
Jak najbardziej! Po zakończonym kursie uczestniczka_ik ma 3 miesiące na odrobienie zajęć. Czasami udaje się nam odrobić zajęcia w tym samym miesiącu, aby można było kontynuować naukę ze swoją grupą, ale prosimy o kontakt z nami jak najszybciej w takiej sytuacji. Możliwość
odrobienia zajęć z daną grupą jest też uzależniona od dostępnych w niej wolnych miejsc.

Potrzebujesz pomocy w decyzji?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy dobrać najlepsze zajęcia dla Ciebie. Poniżej znajdziesz też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłaś_eś odpowiedzi?